lept na papieri (43. nátlačok z nákladu 100), 15,5x22,5 cm, značené vpravo dole „Katarína Vavrová“
1998, umelecká fotografia, 20,3x25,2 cm, značené na zadnej strane „Ondrej Rudavský 1998“
1999, umelecká fotografia, 30,5x44,5 cm, značené vpravo dole „O. Rudavský 99“
2020, olej na plátne, 120x140 cm, značené vľavo dole „Srna 20“
farebná sérigrafia na papieri, 31x24 cm, značené vpravo dole „Miró“
farebný lept na papieri (113. nátlačok z nákladu 154), 14,5x11 cm, značené vpravo dole „Dalí“
1926, olej na plátne, 74x63,5 cm, značené vpravo hore „Osk. Heller 1926“
gvaš, akvarel na papieri, 34x48 cm, značené vpravo dole „B. Jaroš“
1909 , olej na lepenke, 36x50 cm, značené vpravo dole „Ota Bubeníček 09“
1921, farebný lept na papieri, 21,5x17 cm, značené vpravo dole „1921 Kupka“
farebný lept na papieri, 22,2x30,3 cm, značené vpravo dole „Vojt. Preissig“
farebná akvatinta na papieri, 21,7x36,3 cm, značené vpravo dole „Vojt. Preissig“
akvarel na papieri, 30x21 cm, značené vpravo dole „J. Koudelka“
olej na dreve, 38,5x28,5 cm, značené vpravo dole „Rudolf V. Špillar“
litografia na papieri, 21x25 cm, značené vpravo dole v doske „HB“
olej na maliarskej lepenke, 34x50 cm, značené vľavo dole „Jos. Fiala“
1926, olej na lepenke, 27x24 cm, značené vpravo dole „Jos. Jambor 1926“